Biežāk uzdotie

jautājumi

Pasūtot grīdas segumu ir svarīga to tehniskā atbilstība montāžas vietai. Kā arī nepieciešams informēt par dizaina ieceri, kāda paredzēta. Mēs ieteiksim atbilstošāko tehnisko risinājumu un izklājumu!

Preci ražotājam pasūtam katru pirmdienu. Pie nosacījuma, ja prece ir pieejama ražotāja noliktavā, pasūtītājs preci saņem 2 nedēļu ietvaros. Citos gadījumos piegādes termiņi tiek saskaņoti pasūtījuma brīdī.

Pasūtījums ir jāveic pilnos iepakojumos. Tas var būt gan 0.5 m2, gan 1 m2, atkarībā no izvēlētās preces.

Iesakam pasūtījumu veikt ar rezervi, jo piepasūtot trūkstošo apjomu iespējama toņu un kalibru atšķirība.

Lūdzam izvērtēt pasūtāmās preces apjomu pirms pasūtījuma veikšanas. Pasūtīto preci nemainam un atpakaļ nepieņemam.

Pasūtot flīzes ir svarīga to tehniskā atbilstība montāžas vietai. Kā arī nepieciešams informēt par dizaina ieceri, kāda paredzēta. Mēs ieteiksim atbilstošāko tehnisko risinājumu un izklājumu!

Flīžu retifikācija nozīmē, ka ražošanas procesā flīžu malas tiek apgrieztas un flīzes iespējams ieklāt ar minimālām šuvēm, tādējādi panākot viendabīgāku plaknes izskatu. Neretificētas flīzes veidos platākas šuves un atgādinās klasiskāku flīžu grīdu vai sienu. 

Kalibrs ir flīzes faktiskais izmērs, tā apzīmējums katram ražotājam atšķiras. Katalogā minētais izmērs ir nomināls, piemēram: 600x600mm flīze var būt ar kalibru 597x597mm. Ja plānojiet ieklāt flīzes no dažādām kolekcijām vai ražotājiem, nepieciešams par šo informēt!

Pasūtot izstrādajumu no dabīgā vai mākslīgā akmens ir svarīga materiāla tehniskā atbilstība iecerei.  Mēs ieteiksim atbilstošāko risinājumu, veiksim mērījumus vai izgatavosim pasūtījumu saskaņā ar iesniegtajiem rasējumiem!

Pēc projekta uzmērīšanas virsma tiek saražota un uzstādīta aptuveni 2 nedēļu laikā. Precīzi ražošanas un uzstādīšanas termiņi tiek sasaņoti pasūtījuma brīdī.

Virtuves virsmas izmaksas sastāv no izvēlētā materiāla un  ražošanas izmaksām, kas atkarīgas no nepieciešamās apstrādes.